logo    zuberec-plasty.sk    Všetko pre vašu záhradu a dom ....... 

 

Služby pre vás:

> kompletné riešenie závlahy s poradenstvom prípadne  aj  realizácia

> zasielanie tovaru kuriérom DPD  za výhodné zmluvné ceny po celom Slovensku  do 24 hodín

> kúpa tovaru napr. bazénová chémia, LED lampy na základe výberu z katalógov - dodanie do  48 hodín

> ubytovanie v príjemnom prostredí aj so psíkom, individuálny prístup k hosťom

> zľava na thajskú masáž v objekte 15 %

 


Výrobky z recyklovaného plastu

 

pl

Výrobky z recyklovaných plastov ponúkajú nové možnosti využitia plastov v oblastiach, kde doposiaľ našli uplatnenie len drevo, kov, alebo betón. Tieto výrobky zo zmesných recyklovaných plastov sú odolné voči vlhkosti, poveternostným vplyvom, olejom i slabým kyselinám, pričom si zachováva farebnú stálosť po dlhé roky, čo ho predurčuje na mnohostranné využitie na povrchovú úpravu a údržbu v stavebníctve, poľnohospodárstve, ale aj pri estetickom doriešení exteriérov. Recyklovaný plast sa vyrába v širokej škále farieb, čo umožňuje prispôsobiť sa danému okolitému prostrediu. Materiál je možné obrábať bežnými stolárskymi postupmi (pílenie, frézovanie, vŕtanie) a spájať drevoskrutkami, alebo klincami.

Použitie týchto výrobkov je výhodné ekonomicky, ale aj technicky. Takto  sa vracia do miest a obcí „odpad“, ktorý tu vznikol, a občania sa tak môžu bezprostredne presvedčiť, že separácia odpadu má zmysel a tento je skutočne racionálne využitý. Je však potrebné, aby obecné a mestské úrady, ktoré sú v mnohých prípadoch investormi týchto stavieb, požadovali použitie výrobkov z recyklovaných plastov a podporili tak túto výrazne ekologicky zameranú iniciatívu.

 

 

d


terasová doska ryhovaná plastová zatrávňovacia dlažba plastové obrubníky a chodníky plastové plotové dosky plastový chodník plastové dosky plotový základ ostatné plastové profily

MmYxYzYzOG